İptal ve İade Koşulları

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan mesafeli abonelik ve reklam yayın sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

GENEL

ALICI, satın aldığı hizmet ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, Abonelik Sözleşmeleri Yönetmeliği ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

SATIN ALINAN HİZMETİN BEDELİNİN ÖDENEMEMESİ

ALICI, satın aldığı hizmete ilişkin bedelini ya da vadeli alınmış ise vadesi gelen taksiti ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, SATICI’ nın hizmeti sunma veya devam ettirme yükümlülüğü sona erer.

İADE

İşbu Sözleşme konusu hizmet Müşteri'ye elektronik ortamda anında ifa edilen bir hizmet olup, niteliği gereği kullanılmış hizmete dair bedelin Müşteri'ye iadesi mümkün değildir. Kullanılmayan hizmet süresi ile sınırlı iade işlemi talepten itibaren 14 iş gününde ödemenin yapıldığı kanal ile cayma tazminatı mahsup edilerek yapılır.

CAYMA HAKKI ve TAZMİNATI

Cayma hakkı, koşulları, süresi, tazminatı Mesafeli Abonelik ve Reklam Yayın Satış Sözleşmesi‘nin 3. Maddesinde açıklanmıştır.