Hakkımızda

Emlaksitem.com Asrın Grup çatısı altında, İzmir merkezli tüm Türkiye'ye hizmet veren bir emlak ilan bilgi platformu olarak kurulmuştur.

Sektörel bilgisini ve birikimini; kullanıcı dostu, akıllı digital çözümleriyle, gayrimenkul profesyonellerine sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf edip, satışlarınızı hızlandırmayı amaçlamaktadır.

Emlak Ofislerini ve emlak arayanları bir araya getirme amacıyla kurulmuş, hızlı, dinamik, yenilikçi, yüksek kalite hizmeti ve detaylı ilanları ile sektörde çözüm ortağı olmuştur.

Emlaksitem.com işinizi kolaylaştıran teknolojik alt yapısı ve canlı desteği ile pratik şekilde emlak ilanı verebileceğiniz bir platformdur.

 

Vizyonumuz

Güncel ilanları, süreklilik gösteren ziyaretçi potansiyeli ile bir araya getirerek faaliyet alanımızı Ege Bölgesi’nden sonra kısa vadede ülke geneline yaymak.

İstikrarlı büyüme grafiği sergileyerek, emlak ofislerinin ve bireysel kullanıcıların sektörde öncelikli tercihi olmak.

Emlak sektörünü tek ve büyük bir çatı altında bir araya getirmek.

 

Misyonumuz

Emlak alım satım, kiralama işlemleri ve bunlarla ilgili faaliyetlerin internet üzerinden kolaylıkla ve en az zamanda yapılabilmesi için uygun ortamın sağlanması.

Müşteri memnuniyetini ve çağın gerekliliklerini temel alarak, sürekli büyüme ve gelişme için sağlam adımlarla ilerlemek.