Neden Emlaksitem

EmlakSitem.Com Nedir?

EmlakSitem.com, özetle emlak sektöründe hizmet veren bireysel ve kurumsal üyelik ile emlak ilanı verilebilen web sitesi, mobil uygulamalar ve bu yazılım tabanı arkasında müşteri temsilcilerinin, emlak danışmanlarının, hukuk danışmanlarının, inşaat ve harita mühendislerinin ve başta yazılımcılar olmak üzere birçok bilişim uzmanının olduğu bir portal sistemidir. Her geçen gün de, emlak ilan sitelerine sahip sektörün diğer markaları arasında daha fazla kişi tarafından sevilerek kullanılan bir sistemdir.

Emlaksitem.com portal sisteminin bu hızlı kullanım artışının temel nedeni ise arkasında emlak ve inşaat sektörünü çok iyi bilen, harita ve inşaat sektörünün öncü ve lider grup şirketlerine sahip Asrın Grup olmasıdır. İnşaat ve gayrimenkul sektörü içinde aktif çalışan ve tanıyan bir grup olarak Asrın Grup deneyimini ve gücünü EmlakSitem.Com çatısı altında birleştirmiş ve emlak sektörüne sunmuştur. Bu deneyim ile EmlakSitem.com, sektörün eksiklerini ve gidilmesi gereken geleceği analiz edebilen bir ekip tarafından hazırlanmış ve gelişmeye açık kullanıcı dostu bir emlak ilan portalı ortaya çıkmıştır.

Neden EmlakSitem.com ?

EmlakSitem.com kurulduğu günden bu yana kullanıcı sayısını her gün daha da arttıran yüksek ziyaretçi trafiğine sahip ilan sitesidir. Emlak ilan siteleri içinde hızlı bir şekilde en çok kullanılan siteler arasında yer almıştır. Bunun nedenlerini hemen görmek ve özetlemek mümkündür;

Çünkü; EmlakSitem.com;

Sıfırdan, Kullanıcı Dostu Olarak Tasarlanmış Yazılımlardan Oluşur

EmlakSitem.com kurumsal emlak ofisleri için geliştirildiği kadar bireysel kullanıcıların da kolay kullanımı için tasarlanmıştır. Bunun nedeni açıktır. EmlakSitem.com sektörü bilmeyen herhangi bir firma tarafından başka ilan sitelerini taklit ederek veya altyapısını kullanarak, dışarıdan satın alarak değil, sıfırdan kendi bünyesi içinde yazılmıştır. Asrın Grup, emlak sektörü hakkındaki “kendi” emlak, inşaat, harita uzmanlarının bilgisini yine “kendi” yazılım mühendislerine sunmuş ve ortaya emlak sektörünün ihtiyaçlarını anlayan, özel nüanslarını içine alan ve her herkesin kolayca kullanabileceği web sitesi ve mobil uygulamalar ortaya çıkarmıştır.

EmlakSitem.com En Güncel Yazılım Altyapısına Sahip İlan Sitesidir

Internet’te emlak ilan siteleri içinde eskiden beri yer alan markalara göre de büyük bir avantajımız vardır. Yazılım altyapımız en son ve en güncel yazılım altyapısı ile kurulmuştur. Dikkat ederseniz eskiden beri kullandığınız ilan siteleri hem tasarım hem yazılım anlamında büyük değişikliklere gidemediğini fark edersiniz. Çünkü sistem büyük değişiklik yapamayacak kadar büyümüştür. Ancak sürekli yamalar ile yazılım güncellemeleri yapılabilmektedir.

EmlakSitem.com’un kullandığı son yazılım altyapısı sayesinde ise hem en güncel yazılımı kullanmış oluyoruz hem dünyada en ufak bir yazılım gelişmesi olunca bu değişimi kolayca kendi yazılımlarımıza uygulayabiliyoruz. EmlakSitem.com’n modern yazılım mimarisi istenildiği anda en güncel değişiklikleri yapma imkanı verir. Kullandığımız en son yazılım altyapıları, kullanıcılarımızın içinde gelecekte de güncel kalacağımızın garantisidir.


 

Bireysel Kullanıcılar için Ücretsiz İlan Verebilirler

Bireysel kullanıcılar kiralık ve satılık emlakları için yılda bir kez ilanlarını ücretsiz olarak EmlakSitem.com üzerinden verebilmektedirler.

Kurumsal Üyeler için En Uygun Fiyatlar ile İlan Verirler

EmlakSitem.com yoğun kullanılan ilan portalları içinde en uygun fiyatlara sahip sistemdir. Diğer ilan sistemleri ile karşılaştırıldığında emlakçılar, gayrimenkul danışmanları, emlak ofisleri ve inşaat firmaları sitemiz ve mobil uygulamaları üzerinden hem en uygun fiyatlar ile çoklu ilan eklerler hem çok uzun süreler boyunca ilanlarını yayında tutabilirler.

Kolay Üye Olma

Hem bireysel kullanıcılar hem kurumsal üyelerimiz için “ilan vermek” için üye olma işlemi birkaç soruya indirgenmiştir. Ayrıca üyelik kişilerin Facebook hesabı ile de yapılabilmektedir.

Gelişmiş Arama Modülü

Bir emlak ilan sitesinin kalbi arama modülüdür. EmlakSitem.com ilan arama modülü “katmanlı arama başlığı filtrelendirme” yöntemi ile ilan aramada basitlik ve etkinlik bir arada kullanılmaktadır. Temel arama maddeleri ilk olarak ekrana gelir. Diğer seçenekler kullanıcı ihtiyaç duyarsa ortaya çıkarılır. Bu hem ekran karışıklığını giderir hem daha fazla arama seçeneğinin kullanıcıya sunulmasını sağlar.

En Hızlı Açılan Emlak İlan Sitesi

EmlakSitem.com teknik altyapısı tartışmasız en güçlü ilan sitesidir. İsterseniz hemen “Google PageSpeed Hız Testi”nde deneyebilirsiniz. Google’ın web sitelerinin hızını test ettiği bu teste göre hem masaüstü hem mobil sitede en hızlı açılan ve kullanılan ilan web sitesidir. Diğer tüm hız testlerinde de tüm rakiplerinden daha hızlı cevap verebilen bir altyapıya sahiptir. Açılış ve kullanım hızının çok yüksek olması ilan eklemek isteyenlerin daha hızlı ilan eklemesini, ilan aramak isteyen kişilerinde istedikleri sonuca daha kolay ve hızlı ulaşmasını sağlamaktadır.

Arama Motoru Dostu Site Altyapısı Vardır

EmlakSitem.Com yazılım altyapısını arama motoru optimizasyon kurallarını dikkate alarak geliştirmektedir. Bu sayede emlak ilanlarınız başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında ilk sayfalarda yer alır. Arama motoru optimizasyonu EmlakSitem.com yazılımcılarının da sürekli iş akış listesinde yer alır. EmlakSitem.com web sitesinin arama motoru iyileştirmeleri için de bünyesinde SEO uzmanı barındıran nadir bilişim firmalarından biridir.

Modern Görsel Tasarıma Sahiptir

EmlakSitem.com modern çizgilere sahip tasarım çizgilerinin yanı sıra kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlayan farklı ve değişik javascript bileşenleri ile site ziyaretçilerinin ilanlar arasında kaybolmadan ve sıkılmadan gezinmesini amaçlamıştır. Tasarımda sadelik hedeflenmiştir. Bu amaçla ekranda buton ve linkler sadece gerekli olduklarında ortaya çıkarlar.


 

Çok Kolay İlan Eklenir

Monoton ve kötü ilan sitelerinin iki büyük sıkıntısı vardır. Birincisi bu sitelerde kullanıcılar gereksiz yere bir çok form sorusu cevaplamak zorunda kalır. İkinci büyük sıkıntı ise kullanıcılar bir ilan girerken yaptıkları en ufak hatada tüm haneleri tekrar baştan girmesi gerekir. Bu can sıkıcı sorunlar EmlakSitem.com’da yoktur. EmlakSitem.com size sadece gerekli soruların karşılığını yazmanızı ister. Hatta EmlakSitem.com’da bu alanları çoktan seçmeli yaparak kullanıcıların klavyeye olabilecek en az sayıda dokunmasını amaçladık.

Yazı girilecek alanların başında ise net açıklamalar ile ilan ekleyen kişiyi ilanı en etkin girebilmesi için yönlendirmekteyiz.

Elbette yazılı hane girişlerinde hata yapsanız dahi kaldığınız yeri sitemiz, sizin için hatırlar, baştan her şeyi girmeniz gerekmez. EmlakSitem.com sadece hatalı haneye odaklanmanızı sağlar.

Gelişmiş Resim Galerisine Sahiptir

EmlakSitem.com gelişmiş bir resim galeri sistemi kullanır. Gayrimenkulünüze ait birçok fotoğrafı hızlı ve kesintisiz olarak galeri bölümüne ekleyebilirsiniz. Kötü ilan sitelerinde olduğu gibi resimler çekiştirilip, bükülmez, ölçüleri bozulmaz. Ne yüklerseniz onu görürsünüz. Resimler hem kaliteli yüklenir hem sitenin açılış hızına göre optimize edilir. Kaliteli resimler, çok hızlı açılış hızlarında kullanıcılara sunulur.

Mobil Uygulaması En Gelişmiş İlan Sitelerinden Biridir

EmlakSitem.com mobil cihazlar için özel geliştirilmiş mobil uygulaması ile hem Google PlayStore da hem Apple App Store’da yer alır. EmlakSitem.com mobil uygulaması diğer birçok web sitesinin mobil uygulama adı altında yaptığı gibi masaüstü web sitesinin mobil ölçeğe indirgenmiş bir hali değildir. Mobil cihazlar için özel olarak projelendirilmiş ve sadece mobil cihazlar için geliştirilmiş hızlı ve verimli yepyeni bir uygulamadır. Bu uygulama ile cep telefonlarından, tabletlerden en az masaüstü versiyon web sitesi gibi çok hızlı ve kolay ilan ekleyebilir ve ilan aranabilmektedir.

Adaletli Yeni ve Öne Çıkanlar Ana Sayfalara Sahiptir

En yeni ilanlar ve öne çıkarılan ilanlar tüm emlak ofislerinin hakkaniyetini sağlayacak şekilde kullanıcılara gösterilir. Bu özellik için emlak ofislerinden ekstra yüksek ücretler talep etmeyiz. Sosyal adil bir sistemi kendi sitemizde uygulayarak emlak ofisleri arasında ayrım yapmama ilkemizi yerine getirmekteyiz. Kayırmayız, aldatmayız.

Harika Bir Harita Bileşeni Vardır

Asrın Grup’un asıl işi haritacılıktır. Emlak ilan siteleri içinde bizden başka hiç kimse daha kullanışlı haritalar tasarlayamaz. Kullanışlı harita uygulamaları ile ziyaretçilerin çevrelerindeki Emlakları basit bir şekilde önlerine sunmaktayız. Emlak ilanınız kolayca bulunur, kullanışlı haritalarımız fark yaratır.

Sürekli Güncel ve Gerçekten Bilgi Veren Haberler Bölümü

Birçok web sitesinde karşınıza çıkan ama kullanıcıya yararı olmayan ve sürekli eski haberlerin yer aldığı bölüm EmlakSitem.com’da gerçekten işe yarayan ve ziyaretçilerin ilgisini çeken bir bölümdür. Emlak sektöründe iseniz cironuzu da arttıracak pek çok yararlı bilgiye bu arşivden ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Devam Eden Sosyal Medya Çalışmaları

EmlakSitem.com sadece bir ilan sitesinden fazlasıdır. Kesintisiz devam eden yüksek bütçeli reklamcılık faaliyetleri ile her gün daha fazla potansiyel kullanıcıya siteyi tanıtmakta ve kullandırmaktadır. Bunun içinde yazılı, görsel basını olduğu kadar sosyal mecraları aktif kullanmaktadır. Sizde EmlakSitem.com sitesi içinde yer alarak bu tanıtım faaliyetlerinden firmanız adına yararlanabilirsiniz.

Sadece Sanal Bir Web Sitesi Değildir, Gerçek Kişilerden Samimi bir İlgi Görürsünüz!

İsterseniz EmlakSitem.com’a hemen üye olun. Göreceksiniz ki yardım ve ihtiyaçlarınız için hemen sizi bir uzmanımız arayacaktır. Çünkü amacımız ile amacınız ortak; gayrimenkulünüzü en iyi fiyatlar ile en hızlı şekilde kiralatmak veya satmak. EmlakSitem.com’u diğer ilan sitelerinden ayıran okuduğunu diğer özelliklerin yanında en büyük farkı gerçek insanların size her daim yardıma hazır olmasıdır. EmlakSitem.com’a üye olarak sadece bir web sitesine üye olmaz yenilikçi, samimi ve insan odaklı bir satış uzmanlığını ve yardımı hayatınıza katarsınız.