Giriş Yap Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

Evinizin Daha Pahalı Görünmesi İçin En Ucuz Yollar

Son Güncellenme Tarihi : 05 Temmuz 20

Bir evi özel ve pahalı göstermenin yolu illa ki büyük maliyetli tadilatlar değildir. Hatta bazen büyük tadilatlar bir evin değerini daha da düşürebilir. Akıllı dokunuşlar ile evinizi kendiniz ve arkadaşlarınız için daha değerli ve özel hissettirebilirsiniz.

Aydınlatma ile Yaratıcı Ol

Evinizdeki bir odanın daha pahalı görünmesini sağlamak için kolay ve uygun maliyetli bir numara, ilginç ve etkileyici aydınlatma parçalarını birleştirmektir.

Aynalarla Büyüt

Aynalar ve aydınlatma el ele gider. Çünkü stratejik olarak yerleştirilmiş birkaç ayna, mükemmel ışıklandırmayla eşleştirildiğinde, alanınızın gerçekte olduğundan çok daha büyük olduğu yanılsamasını yaratır. Bu illüzyonu yaratmak için aynanızı pencere veya lamba ışığı gibi bir aydınlatma kaynağına yakın koymanız yeterlidir.

Mobilyaları En Aza İndir

Evinizi daha pahalı hale getirmek söz konusu olduğunda, evinizi mobilya ve aksesuarlarla süslerken minimalist “daha ​​az daha fazladır” yaklaşımını takip edin.

Aksesuar

Evinizde pahalı bir estetik elde etmek için alanınızı tamamen temizlemenize gerek yoktur. Bir odaya birkaç anahtar parça ekleyerek evinizin tasarımının genel konforuna ve akışına katkıda bulunabilirsiniz.

Kilim Koymak

Ahşap zeminleriniz veya evinizde halı dışında herhangi bir zemininiz varsa, bir halı eklemek bir alanın rahat ve davetkar hissedilmesini sağlayabilir.

Taze Boya İşi

Evinizin duvarlarını boyamak pahalı ve zaman alıcı görevlerden biri olabilir. Fakat evinizde boyayabileceğiniz birkaç nokta mevcut mobilyalarınıza ve cihazlarınıza yeni bir hayat verecektir.

Laminant Parkeler

Kendinizi veya bir arkadaşınızı etkilemek ve evin kullanışlı olduğunu göstermek istiyorsanız, evinize laminant ahşap döşeme eklemek alanınızın daha pahalı ve cilalı görünmesini sağlamak için harika bir yoldur.

Donanımı Yükselt

Toplam bir mutfak yenileme projesine binlerce lira yatırım yapmak zorunda değilsiniz. Mutfağınızdaki donanım yüzeylerini değiştirerek (çekmece çekme ve topuzlar) mutfağınıza öne çıkacağından emin zarif detaylar eklersiniz.

Taze Çiçekler ve Yeşillik Kullanın

Çiçekler, evinizdeki çeşitli odalara renk ve doku eklemenin en kolay ve ucuz yoludur.Diğer Haberler