Giriş Yap Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

Trend Ev Dekorasyonu Önerileri

Son Güncellenme Tarihi : 21 Temmuz 20

Duvar boyalarından renkli çiçekli duvar kağıtlarından renkli dolaplara kadar uzanan, profesyonellerin görmek için sabırsızlanacağı yeni ev dekoru trendleri.

Vintage Vurgular: Özellikle ev dekoru trendleri söz konusu olduğunda. Görmeye başladığımız şey eski ve geleneksel detaylar; 1800'lerin başından 1900'lerin sonuna uzanan mobilyalarda gördüğümüz detaylardır.
Lacivert: Pantone Rengi Klasik Mavi (lacivert bir gölge), artık çok sık rastladığımız bir renk. Lacivert, hem geleneksel hem de modern ev tarzlarında iç ve dış mekanlar için mükemmel bir kontrast sağlar.
Çiçekli Duvar Kağıdı: Çiçekli duvar kağıdı yıllardır var ve güzel deseni görmeye daha çok görmeye devam edeceksiniz, ancak çok daha modern bir güncellemeyle geliyorlar.
Yüksek Kontrastlı Dekor: Uzun zamandır beyaz beyazdı, siyahta siyah. Yeni trend siyah kumaş ve beyaz bir çerçeve tasarımları bir sandalye, açık renkli bir mobilyalar da ya da koyu lekeli bir ahşapta konsol masasında dahi görebiliyoruz.
Beyaz Mutfak: 2010'ların belirleyici bir tasarım trendi tamamen beyaz mutfaktı. Ancak 2020'lerde tasarımcılar, beyazın da ötesine geçen bir anlayışa geçiş olacağını öngördüler. Örneğin, mutfakta beyaz ile beraber kullanılan daha doğal ahşap dolaplar ve raflar ev sahiplerinin kendilerini sınırlandırmadan parlak ve havadar bir etki yaratmasına izin veriyor.
Renk-Pop Dolabı: Tamamen beyaz mutfak trendini geride bırakmak istiyorsanız, başka bir ev dekor trendi seçin: renkli dolaplar. 2020'lerde eğilim, mutfak ve duvar dolaplarında koyu kırmızı, parlak sarı, yeşil veya lacivert gibi cesur renkler kullanmayı içeriyor. Taban dolapları için bir veya birkaç renk dahi seçebilirsiniz.
Gölgelik Yatak: Hayallerinizi gerçekleştirmenin zamanı. Yatakların artık ağır kumaşlara ve tıknaz başlıklarla batırılmasına gerek yok. Modern versiyonlar akrilik, metal ve şık döşemeli çerçevelerle yapılmış yatak modellerini içeren harika tercihler sunuyor.
Antik Sanat Ev Dekorasyonu: Herhangi bir antika türü geri dönüyorsa, sanattır. Yaşlı görünümlü ve bir hikayesi olan ürünler 2020’lerde evinize ayrı bir duygu katıyor.
Kavisli Kanepeler: Yeni trendler sizi geçmişe geri götürüyor. Modern bir bükülmeye rağmen çizgilerde 60'ların ve 70'lerin etkilerini görebiliyoruz.
Hasır Mobilya: Hasır yeniden canlandı. Bize çocukluğumuzu sıcak bir şekilde hatırlatıyor sandalyelerde, masalarda veya ışıklarda taze ve heyecan verici bir şekilde kullanılıyor. Modern ve geleneksel tarzı dengelemek için mükemmel bir katman.Diğer Haberler