Giriş Yap Üye Ol Ücretsiz İlan Ver

ÇITAK GARDEN DÜĞÜN SALONU ETKİNLİKLER İÇİN GÜNLÜK KİRALIKÇITAK GARDEN DÜĞÜN SALONU ETKİNLİKLER İÇİN GÜNLÜK KİRALIK

5.500 TL

İlan Bilgileri :

  • İlan No: 94481066
  • İlan Tarihi: 28 Kasım 20
  • İlan Türü : Kiralık İş Yeri
  • Metre Karesi (Brüt): 1m2
Detayları küçült

İlan Açıklaması :

İzmir’de kır düğünü mekânları arasında gerek tasarımıyla gerekse de sunduğu avantajlı hizmetleriyle bilinen Çıtak Garden hala kır düğünü mekânı seçemeyenlere sesleniyor!

Hayallerinizdeki kır düğünü konseptini gerçekleştirmek ve konuklarınıza özel jestler yapabilme özgürlüğünüz olsun istiyorsanız Çıtak Garden sizi bekliyor! Bornova kır düğünü mekânlarının sıklıkla bulunduğu Belkahve Mevkii’ne geldiğinizde gösterişli mekânımıza hayran kalacağınıza eminiz!

600 kişilik açık hava kapasitesiyle sizlerin beğenisini toplamayı başaran Çıtak Garden Bornova’nın en iyi kır düğünü mekânları arasında gösterilebilir. 100 kişilik butik kutlamalarınıza dahi kapılarını açan Çıtak Garden’da sınırlama ve kısıtlama yok!

Doğayla iç içe en çok tercih edilen kır düğünü konseptlerindendir. Menüde değişiklik yapma hakkını da sizlere sunan Çıtak Garden’da hizmette sınır yoktur. Mutluluğunuz için daima taleplerinize olumlu yanıt vermeye çalışan Çıtak Garden’ın mekân kapasitesi oldukça büyük bir alan üstüne kurulu olduğundan geniştir. Böylece, dar masa düzeni ve sahne alanı gibi istenmeyen durumlar Çıtak Garden’da yoktur.

Tarihi Bel Kahvesi bölgesinde yer alan Çıtak Garden ulaşım açısından sizleri zorlamayacak bir bölgede yer almaktadır. Atatürk Evi ve Heykeline yakınlığı ile bilinen Çıtak Garden’ı misafirleriniz kolay bir şekilde bulacaktır.

Manzarasıyla ve sunacağı hizmetlerle aradığınız kır düğünü mekânı olan Çıtak Garden’da çocuklarınız güvenle oynayacaktır. 7/24 güvenlik kameralarıyla mekânın her bölümünü kayıt eden Çıtak Garden’da aileniz ve sevdikleriniz daima güvende olacak. Çocuklar için hazırlanan küçük parkta palyaçolar çocukları eğlendirirken sizde düğününüzde doyasıya eğleneceksiniz.

Doğum GünüNişan TörenleriKına GeceleriDüğün (alkolsüz, yemeksiz sadece pasta – meşrubat)Bayi ToplantısıKurumsal EtkinliklerPiknikSünnet DüğünüMezuniyet Törenleri gibi çeşitli etkinlikler Çıtak Garden’da profesyonel ekipler tarafından hazırlanmaktadır.

Düğün ya da diğer organizasyonlarınızın kusursuz olarak planlanmasını ve yönetilmesini istiyorsanız biz sizlerin yanınızdayız. Düğün veya etkinlik süresince çıkabilecek tüm aksilikleri önceden planlıyor ve çözüm üretiyoruz. Jeneratör, acil yardım gibi çeşitli ihtiyaçlarınıza anında müdahale edebilecek personellerimiz daima mekânda bulunmaktadır.

Açık adresi Ankara Asfaltı 7.km No:413 Tarihi Belkahve/ Bornova olan Çıtak Garden İzmir’de Bornova’da hizmet vermektedir. Kır düğünü denilince akla ilk gelen mekânlardan olmasının sebebi olan ulaşım birçok ilçeden kolaylıkla yapılabilmektedir. Misafirleriniz dilerlerse otobandan Bornova’ya gelerek kısa sürede mekâna erişebilecekleri gibi dilerlerse 765 numaralı otobüslerle de mekâna ulaşabilirler.

İLETİŞİM İÇİN :AYHAN KAHYA : 0531 272 7303

İlanın Konumu :

Klavyendeki shift tuşu basılıyken mouse topunu ileri geri ittirerek ya da haritanın sağ aşağısındaki + - butonlarını kullanarak yakınlaşıp uzaklaşabilirsiniz..

Haritayı Büyüt

Sizin İçin Seçtiklerimiz

KİRALIK DÜKKAN ÇAMDİBİ BORNOVA

İzmir / Bornova / Rafet Paşa Mah.
Kiralık İş Yeri
5.000 TL İlan Tarihi : 20 Mayıs 2020

ATATÜRK MAHALLESİNDE KİRALIK DÜKKAN

İzmir / Bornova / Atatürk Mah.
Kiralık Dükkan & Mağaza
5.000 TL İlan Tarihi : 19 Kasım 2020

BORNOVA SÜVARİ CAD.BÜYÜKPARK KARŞISINDA KİRALIK DÜKKAN

İzmir / Bornova / Kazımdirik Mah.
Kiralık Dükkan & Mağaza
4.500 TL İlan Tarihi : 22 Nisan 2019

MEVAPORT-ÇAMDİBİ PAPRAT KONUTLARINDA KURUMSALA KİRALIK DÜKKANLAR

İzmir / Bornova / Tuna Mah.
Kiralık İş Yeri
5.950 TL İlan Tarihi : 05 Mart 2019